KONST / Litografier / Färglitografi 12804161
nr 1280 4161
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Noter. Signerad, numrerad 39/110. Bladets mått: 65x50 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 19:48:23
100 kr
200 kr